0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Колеса та роликиВеликевантажне приводне колесо GBN-302/40H7 зі шпоночним пазом, з контактним шаром Blickle Besthane, з основою колеса з чавуну

8324.00 грн.


Діаметр колеса, мм: 300 / Ширина колеса, мм: 80 / Максимальне навантаження на колесо, кг: 2100 / Діаметр отвору під вісь, мм: 40 H7
Великовантажне колесо GB-302/30K з поліуретановим контактним шаром Blickle Besthane, з основою колеса з чавуну

7300.00 грн.


Діаметр колеса, мм: 300 / Ширина колеса, мм: 80 / Максимальне навантаження на колесо, кг: 2400 / Діаметр отвору під вісь, мм: 30
Великовантажне колесо GST-302/30K з поліуретановим контактним шаром Blickle Softhane, з основою колеса з чавуну

7000.00 грн.


Діаметр колеса, мм: 300 / Ширина колеса, мм: 80 / Максимальне навантаження на колесо, кг: 1800 / Діаметр отвору під вісь, мм: 30
Колесо "Blickle" PO Ø 150 мм

300.00 грн.


Діаметр колеса, мм: 150 / Ширина колеса, мм: 40 / Максимальне навантаження на колесо, кг: 350 / Діаметр отвору під вісь, мм: 20
Колесо PHN "Blickle" Ø 100 мм

567.00 грн.


Діаметр колеса, мм: 100 / Ширина колеса, мм: 30 / Максимальне навантаження на колесо, кг: 125 / Діаметр отвору під вісь, мм: 12
Колесо «Blickle» PK 302/20-75R з пневматичною шиною, із пластмасовим ободом Ø 300 мм

923.28 грн.


Діаметр колеса, мм: 300 / Ширина колеса, мм: 100 / Розмір шини: 4.00-4 / Норма шарування: 2 / Максимальне навантаження на колесо, кг: 180
Колесо РК «Blickle» Ø 300 мм з рифленим протектором

Діаметр колеса, мм: 300 / Ширина колеса, мм: 100 / Розмір шини: 4.00-4 / Норма шарування: 2 / Максимальне навантаження на колесо, кг: 180
Поворотний ролик "Blickle" LE-PO Ø 80 мм з кріпильною панеллю

460.00 грн.


Діаметр колеса, мм: 80 / Ширина колеса, мм: 32 / Максимальне навантаження на колесо, кг: 150
Показано від 1 до 20 з 33 (всього сторінок: 2)

Колеса для візків, ціна яких варіюється в залежності від матеріалу, вантажопідйомності, розміру, виробника одна з найприйнятніших у Торговому Домі «Складська техніка». Колеса є однією з найважливіших деталей у будь-якій техніці. Вони служать точками опори, ними передаються всі навантаження від ваги вантажів. Візок, пересувний контейнер та інше обладнання на колесах не зможуть експлуатуватися за відсутності коліс.

Промислові колеса для візків

Представлений на сайті Торговий дім «Складська техніка» передовий світовий виробник коліс та роликів ТМ Blickle (Німеччина) давно зарекомендував себе з кращого боку і український замовник високо оцінив якість, довговічність та міцність даної продукції. Виробник використовує у своїй практиці потужну спеціалізовану виробничу базу зі своїми та запатентованими науковими розробками.

Вже більше 10-ти років ТОВ ТД «Складська техніка» є офіційним та ексклюзивним представником в Україні даної торгової марки, тому з упевненістю говоримо, що колеса та ролики Blickle відповідають високим світовим стандартам, підтвердженим міжнародним сертифікатом якості DIN EN ISO 9001, екологічним сертифікатом. DIN EN ISO 14001:9001 та виготовляючи складське обладнання за індивідуальними замовленнями оснащуємо вироби колесами та роликами ТМ Blickle.

Номенклатура коліс та роликів настільки велика, що дозволяє задовольнити будь-якого Замовника при виборі необхідних коліс, відповідаючи всім вашим вимогам.

Ми маємо окремий сайт за колесами та роликом фірми Blickle blickle.com.ua, де можна ознайомитися з пропонованою продукцією більш детально та вибрати необхідні колеса та ролики, які відповідають останнім світовим розробкам та технологіям.

Запорукою довгострокової роботи складського обладнання служить правильний підбір коліс та роликів, здатних витримувати необхідні навантаження, зберігати свої функції за різного температурного діапазону та в різних умовах.

Колеса для візків купити в ТД «Складська техніка»

Купуючи колеса потрібно враховувати не лише ціну на колеса для візків. До вибору варто поставитися з великою відповідальністю, враховуючи низку параметрів:

  1. В яких умовах будуть експлуатуватися колеса та ролики (температурний режим, агресивне середовище, вологість) і тому підібрати необхідний матеріал коліс.
  2. Слід розуміти, яке максимальне навантаження буде на візок, щоб придбати колеса з правильною вантажопідйомністю.
  3. Поверхня покриття для підлоги. Тому слід купувати колеса необхідного діаметра. Якщо це гладка поверхня, віддати перевагу слід колесам середнього діаметра, при нерівному покритті варто вибрати колеса великого діаметра з великим протектором.

Кожне промислове колесо має конструкцію, що складається з підшипника, гальма, маточини, кронштейна, основи та контактного шару.

Контактний шар може бути виготовлений з гумового полімерного (поліамід, поліуретан) або фенольного покриття.

В залежності від моделі колеса контактний шар може утримувати певну вагу та температурний режим.

Асортимент всіх коліс та роликів фірми Blickle може бути безкоштовно наданий за Вашим запитом російською мовою (Каталог G15).

Нижче наведено весь сортамент коліс та роликів ТМ Blickle. Для вашої зручності вона поділена на блоки, відповідаючи функціональному призначенню.

Купити колесо для візка. Ви можете на сайті торгового дому «Складська техніка». Висококваліфіковані менеджери нададуть будь-яку допомогу при виборі потрібних коліс та роликів, що максимально підходять за заданими технічними параметрами.

Розгорнути