0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Візки 2-х колісніВізок двоколісний - ВВ3С-200/20

Габаритні розміри, мм: 600х650х1300 / Вантажопідйомність, кг: 200 / Колеса: діаметр - 200мм, поверхня - гума, обід - метал / Виробник: Німеччина
Візок двоколісний - ВВ3Ф-300

Габаритні розміри, мм: 600х650х1300 / Вантажопідйомність, кг: 200 / Колеса: діаметр – 300мм, пневмоколеса "Blickle" Німеччина / Виробник: Україна
Двоколісний візок - ВВ3Г-200

Габаритні розміри, мм: 600х650х1300 / Вантажопідйомність, кг: 200 / Колеса: діаметр - 200мм, поверхня - гума, обід - метал / Виробник: Україна
Двоколісний візок - ВВ3Р-300

Габаритні розміри, мм: 600х650х1300 / Вантажопідйомність, кг: 200 / Колеса: диаметр - 300мм, Пневмоколеса, обод - полипропилен / Виробник: Німеччина
Показано від 1 до 14 з 14 (всього сторінок: 1)

Візок двоколісний - один із найпопулярніших та затребуваних видів обладнання для транспортування вантажів з невеликою вагою (до 300 кг) на короткі відстані. Це може бути мішки різних розмірів, книжки, коробки, ящики, дрібні побутові прилади. За рахунок простої конструкції та функціональності візки незамінні не тільки на складках, але і в інших сферах промисловості. За умови дотримання умов експлуатації візки будуть служити довгий час, при цьому вартість їх у порівнянні з іншим складським обладнанням невелика.

Ручний двоколісний вантажний візок: як вибрати?

Основним і одним із найважливіших критеріїв вибору двоколісних візків є їхня вантажопідйомність. Далі слід звернути увагу на тип візки, колісні опори, розмір платформи, габаритні розміри.

Будь-який візок ручний двоколісний складається з корпусу (рами) та коліс, які можуть бути укомплектовані пневматичними або литими колесами. Так як колеса приймають на себе все навантаження і є основною ланкою будь-якого обладнання, що пересувається, від правильності вибору коліс залежить плавність ходу, легкість у пересуванні, маневреність візка і найголовніше, колеса повинні забезпечити необхідну вантажопідйомність і не вийти з ладу в процесі експлуатації візка в самий непідходящий момент.

При нерівній поверхні краще віддати перевагу колесам більшого діаметру та з м'якого матеріалу. На гладкій рівній поверхні добрим варіантом стане застосування литих коліс. Пневматичні колеса мають хороші амортизаційні властивості, перешкоджають коченню і відмінно справляються з поганим дорожнім покриттям. Більше інформації про колеса та ролики для візків можна знайти в розділі «Колеса та ролики».

Візки двоколісні мають невеликі габарити, тому легко можуть бути використані в обмежених умовах та малому просторі.

Крім класичної конструкції двоколісних візків, особливе місце займають двоколісні візки спеціального призначення. До цієї категорії належать сходові візки, візки для перевезення ящиків, газових балонів, бочок, кабелів, човнових двигунів, скла, шин для автомобілів, пляшок для води та багато інших.

Візок двоколісний: ціна

Фізична праця людини не буває легкою, проте полегшити її можна і навіть потрібно. Для більш зручної та комфортної роботи з візками, рукоятки оснащені прогумованими накладками для запобігання ковзанню рук.

Поєднуючи в собі доступну вартість, простоту використання, довговічність, надійність, маневреність, можливість експлуатувати в невеликих просторах, сьогодні практично кожен склад вдається до використання двоколісних візків. А різноманіття варіантів виконання дозволяє підібрати оптимальне рішення, залежно від специфіки роботи складу чи магазину.

Всі представлені моделі візків на сайті ТД «Складська техніка» виконані з матеріалів високої якості, що забезпечує надійність конструкції, а також комплектуються колісними опорами німецького бренду Blickle – лідера з якості в Європі. На базі основної моделі конструкції може бути виготовлений 2-х колісний візок на індивідуальне замовлення клієнта.

Купити візок ручний двоколісний ви можете у Торговому домі «Складська техніка» двома способами: зробити замовлення на сайті через розділ «Інтернет-магазин», натиснувши кнопку «купити» або зв'язавшись з менеджерами магазину за телефоном, вказаним на сайті. Зважаючи на Ваші потреби, тип вантажу, умови роботи, фінансові можливості – ми можемо підібрати оптимальну для Вас модель за доступною ціною.

Розгорнути