0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Про нас

Сфера діяльності

 

За більш ніж 20-ти річну діяльність ТОВ ТД «Складська техніка» сформувала два основні напрямки, які взаємно доповнюють один одного:

► імпорт промислових коліс, гідравлічної складської техніки та засувок натяжних;
► виробництво та продаж візків, контейнерів, торговельного обладнання та інших металовиробів.

Щомісячні поставки індустріальних коліс та роликів фірми Blickle (Німеччина), найбільшого в Європі виробника коліс, дозволили створити на нашому складі у м. Києві 10-ти тисячний запас цих виробів та обслуговувати понад 2000 наших постійних клієнтів.
Широка номенклатура коліс та роликів (понад 40тис.моделей) дозволяє задовольнити практично всі вимоги наших замовників – за параметрами, вантажопідйомністю, температурними та хімічними умовами роботи та найголовніше за найвищою якістю, а отже і довговічністю коліс та роликів.
Сфера використання коліс та роликів дуже різноманітна. Зростання потреби у виробах меблевої промисловості та неодноразове звернення Замовників купити саме меблеві ролики та фурнітуру підштовхнуло нас розширити та поповнити номенклатуру промислових коліс, що продаються, ще й серією меблевих роликів.

Постачання засувок натяжних від відомої італійської фірми Frigerio включають понад 30 найменувань виробів. Вони є в наявності на складі і знаходять своє застосування в різних галузях виробничої та господарської діяльності.

Візки гідравлічні, штабелери, підйомні столи від європейських та інших виробників доповнюють наш імпорт.
Виробництво та продаж візків та контейнерів, другий наш напрямок, є дуже затребуваним в даний час, оскільки при відносно невеликій вартості, ці вироби дозволяють значно полегшити ручну працю при переміщенні невеликих вантажів, забезпечити дотримання вимог щодо охорони праці. Виготовлення контейнерів різної вантажопідйомності та призначення, а також різноманітне допоміжне торговельне обладнання знаходять своє застосування при складських операціях і в торгових приміщеннях. Значну частину цих виробів ми виготовляємо на індивідуальні замовлення.
Наш персонал допоможе Вам підібрати оптимальне рішення з урахуванням Ваших конкретних умов та нашого досвіду. При виготовленні виробів ми застосовуємо імпортні комплектуючі наших партнерів - німецькі колеса та ролики, італійські засувки, що гарантує цим виробам високу якість, надійність і довговічність.

Виробництво
ТОВ Торговий дім "Складська техніка" має виробничу базу, на якій випускається власна серійна продукція, а також виконуються замовлення за технічним завданням Замовника на виготовлення металовиробів, що відповідають профілю діяльності підприємства.
Виробничі потужності, технологічні можливості та професіоналізм співробітників підприємства дозволяють виконувати ці роботи на високому якісному рівні та у встановлені терміни.

Партнерство
ТОВ Торговий дім "Складська техніка" більше 20 років є ексклюзивним представником в Україні фірми "BLICKLE" Німеччина - провідного виробника промислових коліс та роликів у Європі, яка більше 60-ти років є еталоном якості своєї продукції у більш ніж 80 країнах світу.< br /> Ми представляємо сьогодні також складську підйомно-транспортну техніку провідних зарубіжних фірм - гідравлічні візки, штабелери ручні гідравлічні, підйомні столи пересувні, спеціальні ручні візки.
З 2010р. успішно працюємо з фірмою «Frigerio» (Італія) з постачання засувок натяжних.
З 2016 р. почали співпрацювати з фірмою HTS (Туреччина) з постачання меблевих роликів та фурнітури.

Гарантія, сервіс, послуги
ТОВ Торговий дім "Складська техніка" на всю вироблену та продану продукцію надає гарантію терміном на 1 рік. А на колеса та ролики фірми «Blickle» - 2 роки! У разі потреби, ми надаємо комплекс послуг з гарантійного і післягарантійному сервісному обслуговуванню продукції, що виробляється і продається.
Також виконуємо необхідні ремонтні роботи аналогічного обладнання.
Доставляємо товар Замовникам своїм автотранспортом місцевим регіоном, а іншими областями України користуємося послугами автоперевізників.

Склади
Центральний склад підприємства знаходиться в одному приміщенні з офісом, що є зручним для наших Замовників і дозволяє забезпечити зберігання місячного запасу продукції, що реалізується.
У нас Ви практично завжди зможете підібрати необхідний Вам для складу виріб.
Великий виставковий зал розташований в офісі, що дозволить ознайомитися з основними видами нашої продукції, а досвідчений персонал менеджерів допоможуть при доборі необхідних візків, торговельного обладнання, коліс та промислової фурнітури.

Місцезнаходження
Центральний офіс нашого підприємства знаходиться у столиці України в м. Києві, вул. Лінійна, 17-Б у центрі міста (р-н залізничної станції Протасів Яр), недалеко від станції метро «Олімпійська» та «Палац Україна» за 15 хвилин ходьби від них.
Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися офісу та центрального складу підприємства з усіх районів міста, а також з усіх боків в'їзду до м. Києва.
Виробничі площі також знаходяться в м. Києві, що дозволяє оперативно доставити Замовнику виріб, що виготовляється.
Наше представництво також знаходиться у м. Вінниця.
Чекаємо на Вас у нашому офісі та на нашому сайті !

Сертифікат FRIGERIO Сертифікат Blickle Сертифікат Blickle