0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Жаростійкі ролики «Blickle»Колесо PHN "Blickle" Ø 100 мм

567.00 грн.


Діаметр колеса, мм: 100 / Ширина колеса, мм: 30 / Максимальне навантаження на колесо, кг: 125 / Діаметр отвору під вісь, мм: 12
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Колесо для візка, широко використовується в складській техніці, займаючи одну з важливих ролей. Беручи до уваги цей факт, Торговий дім «Складська техніка» пропонує великий асортимент коліс та роликів для візків для будь-яких потреб, що дозволяють використовувати складське обладнання з максимальним комфортом і максимальною продуктивністю для виконання необхідних завдань.

Понад 10 років Торговий Дім «Складська техніка» є офіційним дистриб'ютором німецького бренду Blickle та український споживач уже встиг оцінити якість, надійність та довговічність цієї продукції.

Жаростійкі колеса

Жаростійкі колеса, є окремою групою коліс, які розроблені для роботи за максимально низьких і високих температур, при цьому не втрачаючи своїх властивостей.

Термостійкі (жаростійкі) колеса користуються великою затребуваністю в морозильних камерах шокової заморозки, для візків у хлібопекарнях, коптильнях та інших галузях, де температурний режим становить від -35°С до +600°С.

Купуючи жаростійкі колеса в ТД «Складська техніка», Ви можете бути впевнені, що вони не липнуть до поверхні покриття під впливом пари в пекарні або холоду в морозильній камері шокової заморозки.

Колесо візка, виконане з жаростійких матеріалів, крім стійкості до екстремальних температур відрізняється тим, що має велику вантажопідйомність (навантаження на одну колісну опору може становити до 300 кг) і призначається для експлуатації всередині приміщень.

Термостійкі колеса для візків: різновиди

У Торговому Будинку «Складська техніка» колеса жаростійкі представлені різними серіями. Докладніше на blickle.com.ua

Серія жаростійких коліс VEHI:

Діаметр таких коліс становить 100-200 мм, а вантажопідйомність одного колеса коливається від 65 до 180 кг. Колеса виконані з цільнолитої жаростійкої гумової шини з ободом з листової сталі, при експлуатації практично безшумні без шкоди для покриття для підлоги, мають високий рівень міцності на розрив.

Температурний режим серії VEHI -25°С - +200°С.

Серія жаростійких коліс Blickle PHN:

Колеса виконані з фенольної смоли, стійкі до високих статичних навантажень та впливу агресивних речовин, відмінний варіант для гладкого покриття для підлоги.

Вантажопідйомність одне колесо становить 100-500 кг.

Температурний режим серії PHN -35°С - +260°С.

Серія жаростійких коліс Blickle G:

Чавунні жаростійкі колеса серії G виконані з міцного сірого чавуну, мають високу вантажопідйомність (250-1400 кг), низький опір кочення, стійкі до абразивного зносу.

Температурний режим серії G високий і становить -100°С - +600°С.

Серія жаростійких коліс Blickle POSI:

Маючи основи із пластмаси або алюмінію, колеса виконані з контактним шаром силіконової гуми, вантажопідйомність яких може досягати від 80 до 120 кг. Платформенний візок, оснащений колесами серії POSI стійкий до абразивного зносу і старіння, має плавний безшумний хід, не впливає на поверхню підлоги, на якій експлуатується.

Температурний режим серії POSI -25°С - +250°С.

Серія жаростійких коліс Blickle VKHT:

Колеса виконані з жаростійких гумових литих шин з ободом з листової сталі. Мають високий рівень міцності на розрив, навантаження на колесо становить 100 кг.

Температурний режим серії VKHT -30°С - +260°С.

Серія жаростійких коліс Blickle POHI:

Жаростійкі термопластові колеса з жароміцного поліаміду, мають низький опір коченню, підходять для використання в автоклавах. Легко йдуть гладкою підлогою. Вантажопідйомність 180-600 кг.

Температурний режим серії POHI -25°С - +250°С.

Детальніше: blickle.com.ua

Розгорнути