0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Порівняння гумових та поліуретанових коліс

ПОРІВНЯННЯ ГУМОВИХ ТА ПОЛІУРЕТАНОВИХ КОЛІС

Розглянемо подібності та відмінності кожного матеріалу, щоб переконатися, що розробник може прийняти обґрунтоване рішення щодо правильного ролика для конкретного застосування.

ПОЛІУРЕТАНОВІ РОЛИКИ ПРОТИ ГУМОВИХ РОЛИКІВ

Жоден з матеріалів не можна вважати краще іншого в загальних рисах, і необхідно враховувати область застосування, в якій використовуватиметься поворотне колесо, а також механічні властивості та характеристики, які потрібні для конкретного застосування. Хоча обидва матеріали відносяться до широкої категорії полімерів, вони мають різні переваги один перед одним. Тому важливо, щоб характеристики гумових роликів, так і поліуретанових роликів були розглянуті і зрозумілі до того, як буде зроблений вибір матеріалу.

Поліуретанові ролики – механічні властивості.

Гумові та поліуретанові ролики мають свої переваги, пропонуючи один одному унікальні властивості.

Наприклад, зазвичай можна знайти обладнання, яке використовується на відкритому повітрі або на шорстких поверхнях, яке оснащується гумовими роликами, тоді як обладнання, яке використовується в приміщенні на гладких поверхнях підлоги, зазвичай оснащується поліуретановими роликами.

                                                                                             

Чому? Насамперед це пов'язано з поверхнею підлоги, яка є важливим фактором при виборі поворотного колеса. Ролики з натурального каучуку забезпечують більш високе зчеплення, краще зчеплення і м'якшу їзду пересіченою місцевістю в порівнянні з поліуретановими роликами.
У той же час поліуретанові ролики забезпечують більш високу вантажопідйомність, зносостійкість та опір коченню порівняно з гумовими роликами.

Опір коченню

Опір коченню – важлива характеристика. Чим нижчий опір коченню, тим легше маневрувати обладнанням, знижуючи стомлюваність оператора та підвищуючи ефективність обладнання.

Поліуретанові ролики зазвичай мають нижчий опір коченню, ніж гумові ролики. Це з синтетичної природою поліуретану, що забезпечує більш однорідний матеріал порівняно з гумою. Дуже однорідна суміш матеріалів забезпечує постійний рівень тертя кочення.

Вантажопідйомність

Поліуретанові ролики зазвичай мають більш високу здатність навантаження, ніж гумові. Це з двома основними чинниками: 

твердість матеріалу; 

поліуретанові ролики можуть мати дуже тонке різьблення в порівнянні з гумовими роликами, що значно збільшує вантажопідйомність.

Крім того, стійкість до «розщеплення», «розриву» та «прорізування» у поліуретанових роликів значно покращена порівняно з гумовими роликами, що дозволяє проектувати поліуретанові колеса з вищими рівнями навантаження без побоювань щодо матеріальних збитків.

                                                                                                  

Це означає, якщо два ідентичні ролики, з єдиною різницею в матеріалі (наприклад, гума або поліуретан), колесо з поліуретану може бути більш високим навантаженням, що дозволяє використовувати його при більш високих навантаженнях.

Захист підлоги

Стандартні гумові ролики виготовляються з використанням наповнювача сажі. Цей технічний вуглець залишає сліди на підлогах, особливо на дерев'яних та плиткових, і тому не підходить для застосування, де важливі властивості маркування підлоги.

Однак з використанням альтернативних наповнювачів, таких як діоксид кремнію, гума може бути виготовлена ​​з немаркованого матеріалу. Немарковані гумові ролики зазвичай сірого кольору і залишають слідів на підлозі.

Поліуретан зазвичай не залишає слідів на підлозі. Хоча поліуретан зазвичай поєднується з барвником, хімічний склад матеріалу фіксує колір у матеріалі і не може вилуговувати або залишати плями на поверхнях підлоги.

З точки зору захисту, поліуретанові ролики та гумові ролики забезпечують захист від пошкоджень від хорошої до відмінної пружності матеріалу. Як правило, чим м'якший матеріал, тим менша ймовірність того, що він зашкодить підлогу. 

І гумові ролики, і поліуретанові мають переваги один перед одним. Поліуретан - надзвичайно міцний і довговічний матеріал, що має перевагу вищої вантажопідйомності. Гумові коліщатка забезпечують чудовий комфорт оператора і мають перевагу перед захистом ніжної підлоги. Тому як гумові, так і поліуретанові ролики широко використовуються в індустрії вантажно-розвантажувальних робіт.

 ТОВ « Складська техніка » постачає широкий асортимент роликів та коліс, у тому числі гумових та поліуретанових.