0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Що таке платформний візок і як його використовувати

ЩО ТАКЕ ПЛАТФОРМНИЙ ВІЗОК І ЯК ЙОГО ВИКОРИСТОВУВАТИ

Ймовірно, ви вже бачили платформні візки раніше, але просто не знали про це. Можливо, чули, що потрібні для легкого переміщення товарів з точки a до точки b, і не знали, з чого почати, який тип підходить і як саме ви можете його використовувати.

ЩО ТАКЕ ПЛАТФОРМЕННИЙ ВІЗОК?

Це обладнання для маневрування вантажів призначене для зручного транспортування важких та великогабаритних предметів. Вони знаходять велике застосування там, де вручну перенесення важких предметів на великі відстані може бути небезпечним або стомлюючим для вашого тіла. 

Основна мета використання одного з них - легко переміщати предмети з одного місця в інше, дозволяючи переміщати більше вантажів, ніж вручну.

Візок має простий дизайн, тому ви і ваша команда можете відразу використовувати його з мінімальним навчанням. Більшість версій мають конструкцію плоскої платформи з чотирма роликами (колесами) та фіксованою ручкою, яка використовується для того, щоб штовхати або тягнути платформу та вантаж, який на ній.

Важливо знати, який вантажопідйомності вам знадобиться візок, оскільки існує кілька різних версій, здатних перевозити до 250 кг.

Просте використання пересувне обладнання складається, тому ви можете легко зберігати його, коли воно не використовується, щоб уникнути підвищених шансів виникнення небезпек або того, що воно займає непотрібну площу на підлозі.

Платформні візки використовуються в різних галузях промисловості, таких як будівництво, школи, бібліотеки, склади та фабрики, і це лише деякі з них, які показують, наскільки універсальним є продукт і де ви можете їх використовувати.

                                                                                                 

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ПЛАТФОРМНОГО ВІЗКА

Транспортування важких вантажів вручну може бути складним завданням, і наявність візка може допомогти, оскільки він призначений для спрощення та безпеки процесу транспортування для вас, вашої команди та всіх, хто переміщає предмети на вашій ділянці.

Більшість візків мають захоплення, в якому знаходиться вантаж, щоб вантаж залишався на місці і не розбалансувався. Для тих, хто працює з цим обладнанням, це означає, що їм не доведеться турбуватися про те, що вантаж випадково зісковзне або стане нестійким.

Колеса забезпечують плавний процес транспортування за умови, що довкола немає жодних перешкод, тому ви можете легко переміщати предмети по підлозі.

ВАМ потрібна візка-платформа?

Якщо ви працюєте в галузі, де потрібне транспортування важких вантажів та предметів, то візок-платформа цілком може бути правильним рішенням.

У Торговому домі « Складська техніка » ваші потреби понад усе, тому для отримання додаткової інформації ви можете зв'язатися з нашою командою, щоб ми могли підібрати платформний візок, який буде відповідати всім вашим вимогам.