0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Візки для складу: що потрібно знати

ВІЗКИ ДЛЯ СКЛАДУ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Візки для складу необхідні для виконання будь-яких робіт. Вони дозволяють виконувати безліч замовлень за одну подорож, відкриваючи такі ефективні стратегії, як комплектування партій та зональне комплектування. Більше того, вони створюють безпечніше робоче місце. Візки зменшують небезпеку. Але не всі візки однаково ергономічні. Фактично, погане обладнання може знизити ефективність та збільшити ризик травм, оскільки робітники повинні докладати більше зусиль, щоб керувати несправним візком.

Не помиляйтесь: комплектація замовлення – це не безризикова задача. Рішення полягає в тому, щоб надати вантажно-розвантажувальне обладнання, яке знижує ці фактори ризику - що найважливіше, складські візки розроблені з урахуванням роботи робітника, що є визначенням ергономіки. При виборі парку візків зверніть увагу на такі особливості.

                                                                                           

  • Колеса та ролики: матеріал, розташування, міцність. Набір коліс може мати значення між корисним візком та розчаруванням, що вбиває ефективність. Колеса та ролики складського візка повинні бути міцними, надійними та плавними. Шукайте комбінацію з двох поворотних та двох фіксованих коліс; це робить візок маневреним. 
     
  • Конструкція: оздоблення, каркас, місткість. Щоб складські візки бездоганно функціонували після багатьох років інтенсивної експлуатації, вони мають бути міцними. Шукайте сталеву конструкцію, міцне порошкове покриття та зварні з'єднання. Моделі з болтовим кріпленням недостатні для більшості завдань. Вибирайте візки, які розраховані на більшу вагу. 
     
  • Управління: ручки, точки контакту, комфорт. Для оптимальної ергономіки візком має бути зручно керувати. Вигнуті ручки-штовхачі зі зручними формованими захватами роблять візки безпечними у роботі протягом усієї зміни. Гладка і міцна рама візка дає кожному робочому точку дотику, що ідеально підходить для його тіла.
     
  • Додаткові можливості.  Залежно від сфери застосування ви можете шукати додаткові функції у складському візку. 

Перш ніж приймати будь-які рішення про купівлю, зберіть дані щодо конкретних потреб.

Як тільки ви отримаєте гарне уявлення про повсякденні потреби команди, зв'яжіться з Торговим домом « Складська техніка », щоб обговорити варіанти.