0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Жаростійкі колеса - якісна продукція Торгового дому «Складська техніка»

ЖАРОСТІЙКІ КОЛЕСА - ЯКІСНА ПРОДУКЦІЯ ТОРГОВОГО ДОМУ «СКЛАДСЬКА ТЕХНІКА»

Термостійкі колеса бувають найрізноманітніших виконань. Залежно від вимог до температури вони складаються з відповідних жароміцних матеріалів із твердими або м'якими робочими поверхнями. 

Все колесо може бути виготовлене або з фенольної смоли або термопластичної суміші. Як альтернатива пластикові або алюмінієві корпуси коліс можуть бути покриті гумою. Це означає, що відповідні жароміцні колеса та ролики можна знайти для будь-якої поверхні та практично для будь-якого застосування. Ми також знайдемо відповідне рішення для ваших особливих вимог, наприклад, залежно від конструкції підлоги.

ЖАРОСТІЙКІ КОЛЕСА - ВЕЛИЧЕЗНА ТЕРМОСТІЙКІСТЬ

Наші жароміцні колеса переконливі в багатьох сферах застосування, тому що наш асортимент відрізняється величезним перепадом температур. Колеса можна використовувати при температурі від -40 °C до +350 °C. Наші колеса без проблем витримують короткочасні температури до +400 °C. Це дозволяє легко котити товари, що транспортуються, прямо із зони охолодження в гарячу зону виробничого циклу. Тому колеса ідеально підходять для харчової промисловості, де важливо підтримувати ланцюг заморожування та охолодження доти, доки товари не нагріються. Таким чином, вони підтримують робочі процеси та забезпечують швидші та ефективніші процеси на підприємстві. Немає необхідності змінювати транспортне обладнання через перепад температур.

                                                                                                          термостійкі колеса

Завдяки високій міцності жароміцних коліс можна використовувати різні транспортні засоби у всіх сферах застосування. Вони також добре справляються з регулярними перепадами екстремальних температур. При такому навантаженні не слід очікувати підвищеного зношування. Навіть при високих гігієнічних вимогах, що вимагають не тільки очищення за допомогою тепла, а й використання хімікатів, наші ролики використовуються, наприклад, у медицині чи автоклавах.

ТОВ « Складська техніка » пропонує фіксовані та поворотні ролики у різних виконаннях. Наприклад, поворотні ролики можуть бути оснащені різними системами блокування. Корпуси роликів виготовляються або з оцинкованої листової хромованої сталі, або з нержавіючої сталі. Це означає, що ролики можна використовувати не тільки в зонах з підвищеним ризиком корозії, але й забезпечити оптимальне очищення відповідно до гігієнічних норм. Такі ролики ідеально підходять для пекарень чи інших підприємств харчової промисловості. 

Еластичність та гнучкість: термостійкі колеса переконують!

Надзвичайна плавність та стабільність жароміцних коліс дає безліч переваг для більшості застосувань. Крім того, висока вантажопідйомність дозволяє гнучко використовувати різні сценарії. Наприклад, жароміцні колеса з підшипниками ковзання або шарикопідшипниками можуть мати вантажопідйомність від 80 до 250 кг на ролик, що більш ніж достатньо більшості застосувань, де термостійкість коліс відіграє важливу роль. 

Хочете дізнатися більше про жароміцні колеса або у вас є питання про наші продукти? Ви можете зв'язатися із нашими фахівцями. Навіть якщо вам потрібні колеса з особливими вимогами або з незвичайними характеристиками, наша досвідчена команда буде рада вам допомогти.